Participant list'19

Individuals 

Bib Registration FirstName LastName Gender Category
1 Individual James Pretto Male Open
2 Individual Daniel Jones Male Open
3 Individual Luke Haines Male Veteran (over 40)
4 Individual Josh Roy Male Open
5 Individual Robbie Savage Male Open
6 Individual Ian Franzke Male Veteran (over 40)
7 Individual Tom Crebbin Male Vintage (over 50)
8 Individual Jayden Thrush Male Veteran (over 40)
9 Individual David Cole Male Open
10 Individual Maria Plyashechko Female Open
11 Individual Marlena Ahrens Female Open
12 Individual Sorcha Flett Female Open
13 Individual Jessica Douglas Female Veteran (over 40)
14 Individual Alexandra Keith Female Open
15 Individual Kathryn Morland Female Open
16 Individual John Evans Male Vintage (over 50)
17 Individual Wayne Davey Male Veteran (over 40)
18 Individual Matthew Moon Male Veteran (over 40)
19 Individual Shaun Phelps Male Veteran (over 40)
20 Individual Wayne Forward Male Veteran (over 40)
21 Individual Paul Smith Male Open
22 Individual Paul Connolly Male Veteran (over 40)
23 Individual Rachel Horton Female Veteran (over 40)
24 Individual Justin Knorpp Male Veteran (over 40)
25 Individual Damien Guthrie Male Open
26 Individual Andrew Evans Male Open
27 Individual Stuart Shattock Male Open
29 Individual Adam Kelly Male Veteran (over 40)
30 Individual Timothy Stevenson Male Open
31 Individual James Rush Male Open
32 Individual Tess Ladner Female Open
33 Individual Nigel Mcgaffin Male Open
34 Individual Kevin Wheeler Male Veteran (over 40)
35 Individual Sharon Dixon Female Veteran (over 40)
36 Individual Shelley Bambrook Female Open
37 Individual Patrick Sprau Male Open
38 Individual Brett Eastwood Male Veteran (over 40)
39 Individual Lesa Muir Female Veteran (over 40)
40 Individual Dale Linaker Male Veteran (over 40)
41 Individual Ron Thomas Male Veteran (over 40)
42 Individual Angela Aldridge Female Veteran (over 40)
43 Individual Simon Easy Male Open
44 Individual Brett Trace Male Veteran (over 40)
45 Individual John West Male Open
46 Individual Scott Gilbert Male Open
47 Individual James Knowler Male Veteran (over 40)
48 Individual Peter Durand Male Veteran (over 40)
49 Individual Jack Short Male Open
50 Individual Alan Leenaerts Male Vintage (over 50)

 

Teams

Race Bib Registration FirstName LastName Gender Category TeamName TeamDescription
56 Team Sally Clements Female Veteran (over 40) Chafing the dream Female team
56 Team Laurelle Stalker Female Veteran (over 40) Chafing the dream Female team
57 Team Miriam Taylor Female Open New Potential  Mixed team
57 Team James Brownlie Male Open New Potential  Mixed team
61 Team Justin Mchenry Male Open Team Wookie AR Duo Male
61 Team Bernie Blanco Male Open Team Wookie AR Duo Male
62 Team Rob Handbury Male Open Cuyuac crusaders AR Duo Male
62 Team Andrew Edgar Male Open Cuyuac crusaders AR Duo Male
63 Team Tom Friend Male Open Sixteen AR Duo Mixed
63 Team Jaclyn Friend Female Open Sixteen AR Duo Mixed
64 Team Sean Murray Male Open Sean & Kyle AR Duo Male
64 Team Kyle Johnston Male Open Sean & Kyle AR Duo Male
65 Team Morgan Coull Male Open MMI Racing AR Duo Male
65 Team Owen Jones Male Open MMI Racing AR Duo Male
66 Team Ben Spedding Male Open We Cant Swim AR Duo Male
66 Team Maarten Van Herk Male Open We Cant Swim AR Duo Male
67 Team Donna Hayes Female Open ELC Early Birds AR Duo Mixed
67 Team Malcolm Mccrae Male Open ELC Early Birds AR Duo Mixed
68 Team Rob Dell Male Open ELC Early Birds 2 AR Duo Mixed
68 Team Anna Henderson Female Open ELC Early Birds 2 AR Duo Mixed
69 Team John Alison Male Open Alison AR Duo Male
69 Team Jack Alison Male Open Alison AR Duo Male